| Förpackningsmått | 0.450 x 0.400 x 0.350 M |
| Längd | 75 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Grossvikt | 0.28 kg |
| Nettovikt | 0.27 kg |
| Volym | 0.063 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941074675 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Justerbart förkläde med 1 stor framficka med 2 fack i 240 gr/m² ekologisk bomull. Med justerbar knapp på halsremmen.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |