| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 420D av Polyester |
| Storlek | 9,5 x 6 x 2,5 cmcm |
| Förpackning | 250st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 34x25x52cm |
| GTIN / EAN | 8713159349754 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 0 |
Praktisk polyesterpåse med nyckelring som rymmer 16 första hjälpen-artiklar. Perfekt för resor, festivaler, evenemang och andra utomhusaktiviteter samt har gott om plats för dekor. Ett första hjälpen-set betraktas som medicinsk utrustning och regleras av 93/42/EEC baserat på den avsedda användningen: "diagnos, förebyggande, övervakning, behandling eller lindrande av sjukdom". Denna medicinska utrustning tillhör KLASS I, Is. 420D polyester.
| Antal | 10 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 40,00 | 39,00 | 38,00 | 37,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |