| Material | PP |
| Höjd | 125mm |
| Diameter | 18mm |
| Vikt | 18g |
| Volym | 8cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 200mm x 295mm |
| GPSR-Information | On the backside in the middle |
| Övrig information | Content 8 ml. Shelf life of at least 6 months. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 90345-N0004 | 7640 st |
| Inkommande lager 2026-08-31T00:00:00+02:00 | 10000 st |
Handspray för rengöring av händerna. Innehåller alkohol (62%).
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,40 | 15,00 | 14,60 | 13,80 | 13,20 | 12,60 | 12,20 | 11,20 | 11,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |