| Förpackningsmått | 0.435 x 0.260 x 0.250 M |
| Längd | 10 cm |
| Bredd | 3.5 cm |
| Höjd | 2.5 cm |
| Grossvikt | 0.044 kg |
| Nettovikt | 0.042 kg |
| Volym | 0.028 M3 |
| Material | Flytande |
| EAN | 8719941050389 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Handrengöringsgel i återfyllningsbar PET- flaska med vipplock och karbinhake. Icke-alkoholformulering. Kapacitet 30 ml.
Produktfärg: Transparent
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |