| Förpackningsmått | 0.495 x 0.365 x 0.200 M |
| Längd | 11 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Grossvikt | 0.072 kg |
| Nettovikt | 0.055 kg |
| Volym | 0.036 M3 |
| Material | PU |
| EAN | 8719941002272 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 10302 |
Manikyr set i rektangulärt fodral i PU material. Alla 6 redskap i rostfritt stål.
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |