| Förpackningsmått | 0.515 x 0.160 x 0.280 M |
| Längd | 14 cm |
| Bredd | 9.5 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Grossvikt | 0.241 kg |
| Nettovikt | 0.192 kg |
| Volym | 0.023 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941059252 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 1059 |
4-delat manikyrset i rostfritt stål i ett bambufodral med magnetisk stängning. Innehåller: böjd nagelsax, nagelklippare, nagelfil och pincett.
Produktfärg: Trä
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |