| Material | PET, PP, Gel |
| Bredd | 36mm |
| Längd | 23mm |
| Höjd | 70mm |
| Vikt | 35g |
| Volym | 30cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91295.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 205mm x 185mm |
| GPSR-Information | On backside |
| Övrig information | Shelf life of at least 6 months. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 91295-N0001 | 1748 st |
| Inkommande lager 2026-07-30T00:00:00+02:00 | 20000 st |
62% alkoholbaserad rengöringsgel. Liten och smidig för väskan, ryggsäcken eller att ha med i fickan.
Produktfärg: Vit
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,00 | 15,60 | 15,40 | 14,40 | 13,80 | 13,20 | 12,80 | 11,80 | 11,60 | 11,40 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |