| Material | Kristallglas |
| Designer | Bertil Vallien |
| Serie | Vitruvius |
| Vikt | 5 kg |
| Bredd | 18 cm |
| Höjd | 10.5 cm |
| Längd | 18 cm |
| Tvättråd | Torka med mjuk trasa |
| Ursprungsland | SE |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 0 |
Bertil Vallien har valt att döpa den här skulpturserien till VITRUVIUS efter den romerske arkitekten med samma namn.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |