| Material | Rostfritt stål;Kristallglas |
| Designer | Lisa Hilland |
| Serie | Bloom |
| Vikt | 2.3 kg |
| Bredd | 23 cm |
| Höjd | 28.4 cm |
| Längd | 23 cm |
| Tvättråd | Torka med mjuk trasa |
| Ursprungsland | PL |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 890 |
Bloom föddes ur en fråga: Kan en vas vara lika vacker utan blommor, som med- Formgivaren Lisa Hilland riktade uppmärksamheten mot naturens sinne för geometri och skapade en form som är både enkel och detaljrik.Glasets form följer den löstagbara överdelen i metall på ett sätt som gör dem till en skarvlös enhet. Båda delarna reflekterar ljuset, men på helt olika sätt. För den som vill ha blommor i sin Bloom, erbjuder metallnätet möjligheten att skräddarsy sitt eget arrangemang, om det så handlar om en enda välvald blomma eller kvist. Serien Bloom lanserades 2018.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |