| Material | Kristallglas |
| Designer | Hanna Hansdotter |
| Serie | Rocky Baroque |
| Vikt | 3.1 kg |
| Bredd | 22 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Längd | 22 cm |
| Tvättråd | Torka med mjuk trasa |
| Ursprungsland | SE |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Rocky Baroque från Kosta Boda är en lika rebellisk som lekfull remix av den klassiska kolonnen. Monumentala linjer möter samtida färger och råa ytor i denna unika serie. Inte minst i den här vasen som stjäl uppmärksamheten helt på egen hand eller - ännu bättre - lyfter presentationen av en kvist eller bukett till ett sant mästerverk. Design av Hanna Hansdotter.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |