| Förpackningsmått | 0.400 x 0.240 x 0.260 M |
| Längd | 22.5 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Grossvikt | 0.12 kg |
| Nettovikt | 0.108 kg |
| Volym | 0.025 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941054578 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 22855 |
Flergångs bestickset i rostfritt stål med handtag i bokträ. Eftersom dessa levereras i en liten canvaspåse kan du enkelt ta med dig det för att äta en lunch i bilen eller ha med i ryggsäcken på fritiden.
Produktfärg: Beige
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |