| Storlek | ø 9,5 x 28,2 cm |
| Material | Glas, kork |
| Tryckyta | 5 x 5 cm |
| Vikt | 0.753 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande lager | Finns i lager 954 |
| Inkommande v.20, 2026 | 4000 |
Glaskaraff med korklock, volym 1 000 ml.
Produktfärg: Transparent
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |