| Storlek | 21 x 10 x 35 cm |
| Material | Rostfritt stål, Trä |
| Tryckyta | 3,8 x 1,8 cm |
| Vikt | 2.608 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande lager | Finns i lager 1020 |
Knivset med 5 st knivar i rostfritt stål med ergonomiska handtag. Loggan graveras på metallplattan.
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |