| Material | PS, Ferrite magnet |
| Bredd | 22mm |
| Längd | 55mm |
| Höjd | 9mm |
| Vikt | 28g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90461.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 295mm x 265mm x 180mm |
| Övrig information | Can hold up to 11 average A4 papers. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 90461-N0001 | 30296 st |
| Inkommande lager 2026-06-30T00:00:00+02:00 | 20750 st |
Magnet, rektangulär.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 19,60 | 19,00 | 18,40 | 17,20 | 15,60 | 14,60 | 13,80 | 13,20 | 13,00 | 12,60 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |