| Material | Glyserin, PVC 0.30 mm |
| Höjd | 25,5 cm |
| Bredd | 8,5 cm |
| Längd | 1 cm |
| Storlek | 8,5 cmx25,5 cmx1 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 179/11 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 30/60 |
| Kartongstorlek | 36,5 cmx46 cmx24,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | PAHs, Phthalates, SVHC\'s |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo GI756321 | 3354 st |
Transparent flaskkylare i PVC med silikon-gel i sidorna.
Produktfärg: Transparent (21)
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |