| Storlek | 38 x 0,2 x 42 cm |
| Material | Bomull, Jute |
| Tryckyta | Screen: 26 x 15 cm, DTF Transfer: 25 x 15 cm: DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vikt | 0.095 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande lager | Finns i lager 9579 |
Oeko-Tex® STANDARD 100-certifierad, väska/kasse i bomull och jute, 140 g/m².
Produktfärg: Vit
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |