| Förpackningsmått | 0.420 x 0.400 x 0.400 M |
| Längd | 38 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Grossvikt | 0.164 kg |
| Nettovikt | 0.149 kg |
| Volym | 0.067 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941048485 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 51767 |
| 20260415 | 55500 |
| 20260416 | 9750 |
Tygkasse i Canvas med långa handtag och bälg i botten. 270 gr/m². Producerad under en certifierad standard för användning av skadliga ämnen i textil.
Produktfärg: Beige
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |