| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Unisex |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Microfiber av GRS-certifierad återvunnen polyester, 110 g/m2 |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 15kg |
| Vikt | 14.25kg |
| Förpackning | 76x45x37cm |
| GTIN / EAN | 8713159553250 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 582 |
Morion 6-panelskeps coolfit - ett hållbart val av huvudbonad. Kepsen är tillverkad av 110 g/m² GRS-certifierad återvunnen polyestermikrofiber och har ett förböjt visir med sandwichdesign som ger en klassisk touch. Bakpanelerna har laserskurna hål för optimal ventilation, vilket håller dig sval och bekväm under utomhusaktiviteter. Utformad för en bekväm passform med en huvudomkrets på 58 cm, metallspännet möjliggör enkla och säkra justeringar. GRS-certifieringen säkerställer en 100% certifierad leveranskedja, från råmaterial till våra trycktekniker, vilket gör detta till ett mer hållbart val.
| Antal | 10 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 94,00 | 90,00 | 88,00 | 86,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |