| Förpackningsmått | 0.475 x 0.323 x 0.328 M |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 2.5 cm |
| Grossvikt | 0.655 kg |
| Nettovikt | 0.498 kg |
| Volym | 0.050 M3 |
| Material | PP |
| EAN | 8719941009158 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 1233 |
Stor väggklocka med aluminium urtavla och pekare med skyddande glaslins. Drivs av 1 st x AA batteri som inte ingår men kan köpas till, se art.nr KC1803-99.
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |