| Förpackningsmått | 0.360 x 0.230 x 0.500 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 15.5 cm |
| Höjd | 1.2 cm |
| Grossvikt | 0.305 kg |
| Nettovikt | 0.267 kg |
| Volym | 0.041 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941030787 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 10 |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 2002 |
Anteckningsblock A5 i PU, 80 st linjerade papper och ficka på baksidan. Bokmärkesband i satin och elastisk gummisnodds förslutning. Praktisk pennhållare på ryggen.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |