| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 40 |
| CO2-avtryck | 0,66 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | FSC-certifierat papper, PU plast |
| Storlek | 21 x 1,7 x 14,3 cm |
| Förpackning | 40st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12kg |
| Förpackning | 34x36x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159307419 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 1024 |
Noir Edge anteckningsbok, medelstor. Modern och snygg anteckningsbok med mjukt omslag. Färgade kanter och sidomarkörer i matchande färger, pennhållare och stängningsrem. Lervereras med en enkel svart kulspetspenna. Innehåller 96 (70 g/m²) linjerade, beigefärgade blad. PU.
| Antal | 10 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 70,00 | 68,00 | 66,00 | 64,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |