| Förpackningsmått | 0.405 x 0.320 x 0.230 M |
| Längd | 14.5 cm |
| Bredd | 1.5 cm |
| Höjd | 21 cm |
| Grossvikt | 0.29 kg |
| Nettovikt | 0.265 kg |
| Volym | 0.030 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941040984 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Anteckningsbok A5 med 96 st linjerade sidor med omslag i kork, band för penna, bokmärkesband och elastiskt band för hålla boken stängd.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |