| Material 1 | Bamboo |
| Size | 100×150×16 mm |
| Refill colour | Blue |
| Refill type | Jumbo refill |
| Size format | B7 |
| Notebook paper type | Lined sheets |
| Refill ball size | 1 mm |
| Paper weight | 70 g/m2 |
| Leveranstid | 1 vecka utan tryck. 2 veckor med tryck om produkten finns på centrallagret. Vid externt lager tillkommer 6-8 dagar. |
| Fraktinformation | Frakt tillkommer, maila oss för pris |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Centrallager | 4670 st |
| Tillverkas | 3000 st |
Spiralanteckningsbok med bambuöverdrag och 70 linjerade blad. Inklusive bambu kulspetspenna med blå refill.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |