| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Papper, 80 g/m2, PP plast, Kartong, 280 g/m2 |
| Storlek | 21 x 0,5 x 14,8 cmcm |
| Förpackning | 120st |
| Bruttovikt | 20.5kg |
| Vikt | 19.47kg |
| Förpackning | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159340836 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC® |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| 100 sidor | 10000 |
| 50 sidor | 10000 |
Desk-Mate spiral A5-anteckningsbok. Standardmodellen innehåller 50 tomma ark 80 g / m2 papper, ett glansigt främre kortomslag (250 g / m2) och ett 450 mikron transparent polypropenomslag. Svart eller vit spiral. Finns även med 100 ark. Fullfärgstryck tillgängligt för kortomslag och varje ark.
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 46,00 | 44,00 | 42,00 | 41,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 50 sidor | |
| 100 sidor |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |