| Material | Paper |
| Bredd | 15mm |
| Längd | 155mm |
| Höjd | 215mm |
| Vikt | 193g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92520.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 240mm x 265mm |
| GPSR-Information | Inner |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 92520-N0094 | 704 st |
| Inkommande lager 2026-07-31T00:00:00+02:00 | 5000 st |
Bladen på den här anteckningsboken är gjorda i sten. Resultatet är ett starkt, smidigt pappersark med en anmärkningsvärt cool touch. Bladen är perforerade på sidan vilket gör det enkelt att ta dem ur blocket.
Produktfärg: Natur
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 70,00 | 68,00 | 66,50 | 62,50 | 60,00 | 57,50 | 55,50 | 51,50 | 50,50 | 49,40 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |