| Storlek | 21 x 14 x 11 cm |
| Vikt | 272g |
| Tryckyta | 40 x 80 mm |
| Material | Papper,Papper |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Förordning (EU) 2023/1115 EU:s förordning om avskogningsfri miljö |
| Spårbarhet | FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 6724 |
FSC lyxig hardcover anteckningsbok har ett omslag av FSC-certifierat papper med svart accent, matchande elastisk pennögla och sidmarkör. Baktill finns ett fack för förvaring av lösa papper. 80 blad/160 sidor 80gsm krämfärgat FSC-certifierat linjerat papper.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |