| Förpackningsmått | 0.410 x 0.320 x 0.190 M |
| Längd | 8 cm |
| Bredd | 2.8 cm |
| Höjd | 14.8 cm |
| Grossvikt | 0.153 kg |
| Nettovikt | 0.128 kg |
| Volym | 0.025 M3 |
| Material | PVC |
| EAN | 8719941053786 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 60 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 4873 |
Trådlös laddningsstativ i bambu med dubbla spolar. Denna bambuhållare håller din mobiltelefon och kan ladda din smartphone trådlöst. Anslut stativet till en strömkälla, till exempel en dator. Placera sedan din smartphone på stativet och börja ladda. Bambustativet består av två delar och montering krävs. Utgång: DC 9V / 1.1A (10W) för snabb laddning. Kompatibel med senaste Android, iPhone 8, X eller senare modeller. Bambu är ett naturligt material och det kan finnas små variationer i färg och storlek per artikel, vilket kan påverka det slutliga märkresultatet.
Produktfärg: Trä
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |