| Storlek | 17 x 7,3 x 1,2 cm |
| Material | Bambu |
| Tryckyta | Laser: 5 x 5 cm, UV Digital tryck: 8 x 5 cm |
| Vikt | 0.103 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande lager | Finns i lager 11042 |
Surfplatta och smartphonehållare av bambu, säkert grepp för skrivbordet.
Produktfärg: Beige
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |