| Storlek | 10.3 x 9.6 x 18.3 cm |
| Vikt | 640g |
| Tryckyta | 32 x 6 mm |
| Material | Återvunnen ABS,rPET |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med batteridirektivet 2006/66EC, Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm, USB-gränssnitt för dataöverföring och strömförsörjning ? Del 1-3: Gemensamma komponenter ? Specifikation för USB Type-C-kabel och -kontakt |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 642 |
| Nästa Leverans : 2026-05-11 | 1500 |
Prisma RCS återvunnen plast 16W högtalare kombinerar exceptionell ljudprestanda med hållbarhet och låg miljöpåverkan. Med en kraftfull uteffekt på 16W och dubbla subwoofers levererar denna högtalare djup bas och klart ljud för en uppslukande lyssningsupplevelse. Med vattentäthetsklass IPX4 är den konstruerad för att tåla stänk och lätt regn, vilket gör den idealisk för både inomhus- och utomhusbruk. Det integrerade bärhandtaget och det uppladdningsbara 1500 mAh Li-ion-batteriet ger bärbarhet och upp till 7 timmars speltid vid 50 % volym, medan BT 5.3 säkerställer sömlös anslutning och automatisk parkoppling. Har också en mikrofon och pickup-funktion, perfekt för handsfree-samtal. Höljet är tillverkat av RCS-certifierad återvunnen ABS-plast och RPET-tyg. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard för att verifiera återvunnet innehåll i en produkt genom hela leveranskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 37 % baserat på produktens totala vikt. Denna högtalare är PVC-fri och förpackad i en
• With subwoofer for extra strong bass
• Ultrakraftfull högtalare på 16 W
• IPX 4 vattentålig
• Type C input
• Spelar upp till 7 timmar på en laddning
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 452,00 | 440,00 | 428,00 | 416,00 | 408,00 | 400,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |