| Förpackningsmått | 0.375 x 0.335 x 0.230 M |
| Längd | 10.2 cm |
| Bredd | 7.1 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Grossvikt | 0.29 kg |
| Nettovikt | 0.28 kg |
| Volym | 0.029 M3 |
| Material | ABS |
| EAN | 8719941087996 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 1102 |
3 i 1 laddstation i ABS. 15W magnetisk trådlös laddare för telefon, TWS samt smartklocka (endast iOS). Magnetfunktionen är komp. med iPhone® 12 och nyare. Inklextra magnetisk metallring för att stödja laddning av andra icke-magnetiska trådlösa laddningsbara telefoner.
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |