| Förpackningsmått | 0.525 x 0.320 x 0.255 M |
| Längd | 14.5 cm |
| Bredd | 22.5 cm |
| Höjd | 5.5 cm |
| Grossvikt | 0.148 kg |
| Nettovikt | 0.111 kg |
| Volym | 0.043 M3 |
| Material | ABS |
| EAN | 8719941036710 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 337 |
LCD-skrivplatta 8,5 tum med pekpenna. Genom att trycka på knappen kan du radera ditt meddelande eller teckning. Den är liten och nätt, enkel att bära med sig överallt. Drivs av ett knappcells CR2020 batteri som ingår.
Produktfärg: Svart
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |