| Förpackningsmått | 0.600 x 0.400 x 0.300 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Grossvikt | 0.033 kg |
| Nettovikt | 0.028 kg |
| Volym | 0.072 M3 |
| Material | Akryl |
| EAN | 8719941011656 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Tekniska handskar för smartphone i akryl. Fingrarnas 3 känsliga ytor består av 0,5 % i rostfri stålfiber, 89,5 % i akryl, 10 % i spandex. Storleken på handskarna är unisex kan variera på grund av den spandex som lagts till.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |