| Höjd | 21.2 cm |
| Längd | 8.1 cm |
| Bredd | 8.1 cm |
| Förpackning | 25.4x10.6x10.9 cm |
| Gross Volym | 293 cl |
| Vikt | 0.11 |
| EAN | 7321646110872 |
| Ursprungsland | Slovakia |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Orrefors x Björn Frantzén handmade edition ölglas 43cl
Produktfärg: Klar
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |