| Material | Porslin |
| Höjd | 132 mm |
| Diameter | 82 mm |
| Kapacitet | 400 ml |
| Kartongstorlek | 39,5 cmx27,5 cmx43 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Mycket stor porslinsmugg med ett stort och bekvämt handtag.
Produktfärg: Vit (02)
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 108,00 | 86,00 | 63,50 | 61,00 | 49,40 | 46,70 | 43,95 | 41,65 | 41,10 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Presentask med öppning, som visar trycket på muggen från drickarens sida.
Presentask för 4 muggar i många olika färger.
Välj transfertryck som tryckteknik och lägg till detta tillägg för individuella namn.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |