| Material | Porcelain |
| Höjd | 106mm |
| Diameter | 73mm |
| Vikt | 264g |
| Volym | 300cm³ |
| Ursprungsland | Poland |
| Social Compliance | European production |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 730mm x 230mm x 420mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 51471-N0001 | 6129 st |
Vit mugg i högkvalitativt porslin tillverkat i Europa. Elegant modell med stort handtag.
Produktfärg: Vit
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 63,50 | 59,00 | 56,50 | 55,50 | 53,00 | 52,00 | 51,00 | 50,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |