| Förpackningsmått | 0.500 x 0.500 x 0.270 M |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 11 cm |
| Grossvikt | 0.224 kg |
| Nettovikt | 0.208 kg |
| Volym | 0.068 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941040397 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 12419 |
Termo mugg eller kopp med lock. Rymmer 300 ml. Dubbla väggar i metall som isolerar för både kyla och värme.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |