| Storlek | ø 8 x 16,5 cm |
| Material | Rostfritt stål, Silikon, Plast, Polypropen |
| Tryckyta | Laser: 5 x 5 cm, Tampo: 3,5 x 4 cm |
| Vikt | 0.278 kg |
| Antal per innerlåda | 36 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande lager | Finns i lager 1459 |
| Inkommande v.44, 2026 | 2160 |
Vakuumisolerad dubbelväggad mugg i rostfritt stål, droppsäker, volym 300 ml.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |