| Förpackningsmått | 0.290 x 0.240 x 0.100 M |
| Längd | 9.5 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Höjd | 0.4 cm |
| Grossvikt | 0.029 kg |
| Nettovikt | 0.027 kg |
| Volym | 0.007 M3 |
| Material | Metall |
| EAN | 8719941004214 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 40 |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 5840 |
| 20260416 | 10000 |
Flasköppnare i form av en skiftnyckel med nyckelring.
Produktfärg: Silver
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |