| Material | Pongee 190T, Fiberoptik |
| Längd | 100 cm |
| Diameter | 132 cm |
| Vikt | 583 g |
| Volym | 1204260.4287 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Paraply i 190T pongee, med en extra stor diameter på 132 cm. Automatisk teleskopöppning, fiberglasskelett och skaft, mjukt grepp och kardborreband. Vattenavstötande.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |