| Material | Bio PE |
| Bredd | 160mm |
| Längd | 110mm |
| Höjd | 5mm |
| Vikt | 42g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90490.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 440mm x 330mm x 220mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 90490-N0094 | 17741 st |
Poncho tillverkad av bio-PE. Lätt, kompakt och enkel att bära med sig ger denna poncho pålitligt skydd mot plötsliga regnskurar. Erbjuder full täckning och komfort, vilket gör den till en oumbärlig följeslagare på festivaler, resor eller äventyr utomhus. Poncho: 127x100 cm.
Produktfärg: Natur
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 21,60 | 20,80 | 19,80 | 19,20 | 17,80 | 17,60 | 17,20 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |