| Förpackningsmått | 0.385 x 0.270 x 0.200 M |
| Längd | 17.5 cm |
| Bredd | 1 cm |
| Höjd | 0.8 cm |
| Grossvikt | 0.009 kg |
| Nettovikt | 0.007 kg |
| Volym | 0.021 M3 |
| Material | Trä |
| EAN | 8719941024267 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 100 |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande |
Snickar penna i trä med 14 cm linjal förtryckt på pennan.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |