| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 15 |
| CO2-avtryck | 0,17 kg |
| Ursprungsland | FRANKRIKE |
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 1,1cm |
| Storlek | 13,9 x Ø 1,1 cm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3,8kg |
| Förpackning | 28x20x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159310990 |
| GPSR-Information | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 112 |
Jotter XL är en stilren serie med pennor som har alla goda egenskaper från den ikoniska modellen Jotter, men i en något större storlek. Det är en kulspetspenna i matt metall och med kromade detaljer. Pennans längd och diameter har utökats med 7 %. Perfekt för dig som helt enkelt gillar en lite större kulspetspenna.
| Antal | 10 | 25 |
|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |