| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 11g |
| Förpackning | 50st i kartong |
| Refill | 1,0mm INGLI Plastic Parker Style BP, blått bläck |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 4103K1RD1Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200Utseende: Solid, TryckknappSkrivtyp: Kulspets |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Kulspetspenna till utförsäljningspris - gäller så långt lagret räcker! Raja Shade är en klassisk, elegant kulspetspenna med solid ljusfärgad pennkropp som går ton i ton med pennans klipsdel, spets och tryckknapp. Pennan har metallklips och den raka pennkroppen ger bra tryckmöjligheter. Raja är en italiensk högkvalitativ penna som finns i många snygga varianter.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |