| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | FRANKRIKE |
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 1g |
| Storlek | 12,9 x Ø 1 cmcm |
| Förpackning | 96st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3.8kg |
| Förpackning | 20x30x30cm |
| GTIN / EAN | 5011247309158 |
| GPSR-Information | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 0 |
Enkel, oumbärlig och pålitlig. Vektor har en unik och känd kvalitet. Inklusive en rollerball refill. Exklusiv design. Parker presentförpackning.
Produktfärg: Silver
| Antal | 10 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 280,00 | 270,00 | 260,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |