| Ursprungsland | Frankrike |
| Vikt | 15g |
| Längd | 130mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | 0,5mm stift |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 3501179533810 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 1953381Produkttyp: Återvunnen Stainless steelStatistikkod: 96084000Utseende: Grepp, Metallklips, Metallspets, Solid, TryckknappSkrivtyp: Kulspets |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 10192-1113-1 | 517 st |
Populär, elegant penna i klassisk design och hög kvalitet från Parker. Jotter Stainless Steel Pencil är tillverkad i borstat, rostfritt stål och har ett högblankt klips. Överdelen med tryckknapp utgör en utmärkt yta för gravyr. Jotter Stainless Steel finns både som stiftpenna och kulspetspenna och kan med fördel levereras som set. Levereras i ett elegant presentetui. Samtliga Parker-pennor har en 2-års garanti.
Produktfärg: Stainless steel
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 304,00 | 286,00 | 258,00 | 224,00 | 203,00 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |