| Material | PP |
| Längd | 145mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | Germany |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 595mm x 285mm x 350mm |
| Pennmekanism | Cap action |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 81540-N9926 | 23327 st |
Denna markör, tillverkad i EU, har en rund spets för exakt markering, idealisk för att framhäva nyckeltext eller detaljer. Dess livliga färg säkerställer att viktig information tydligt framträder. Denna markör är designad för komfort och kontroll, och är perfekt för studenter, yrkesverksamma eller alla som behöver noggrannhet i sina anteckningar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 9,40 | 9,00 | 8,80 | 8,40 | 8,00 | 7,60 | 7,40 | 6,80 | 6,60 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |