| Förpackningsmått | 0.450 x 0.270 x 0.470 M |
| Längd | 22 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Grossvikt | 0.033 kg |
| Nettovikt | 0.029 kg |
| Volym | 0.057 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941046443 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 300 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Nuvarande | 25448 |
| 20260414 | 30300 |
Pennskrin i 320gr bomull med färgmatchad dragkedja.
Produktfärg: Beige
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |