| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 10g |
| Längd | 141mm |
| Förpackning | 50st i kartong |
| Refill | 1,0mm Jumbo Refill dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2500m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: D1- MATT B 01Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 50510-1505-A | 11 325 st |
Dot Matt White är en ny version i Dot-serien med vit pennkropp i trendig matt ytfinish. Självklart har även dessa versioner en färgprick på tryckknappen som så stilfullt kan komplettera och matcha färgen på ditt reklamtryck. Pennan kan märkas på såväl klips som pennkropp. Se också de övriga versionerna i Dot-serien men blank eller gummerad pennkropp.
| Antal | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,70 | 14,90 | 13,00 | 12,30 | 11,90 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |