| Material | ABS, Återvunnen aluminium |
| Höjd | 1,2 cm |
| Bredd | 1 cm |
| Längd | 13,6 cm |
| Storlek | 1 cmx1,2 cmx13,6 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 14/7.7 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/500 |
| Kartongstorlek | 26,5 cmx32 cmx15 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo GI117227301128 | 36434 st |
Kulspetspenna i återvunnen aluminium med en gummerad beläggning på undersidan. Klämman, spetsen och påskjutaren är i matchande färg. Klämman är gjord av metall och spetsen av plast. Ca 800 meters skrivlängd. Logotyp återvunnen aluminium medföljer. Blått bläck.
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |