| Material | Aluminium |
| Längd | 135mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 17g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT89216.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 350mm x 180mm |
| GPSR-Information | Embossed on the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Specifikation | Antal |
|---|---|
| Lagersaldo 89216-N0002 | 7985 st |
| Inkommande lager 2026-10-30T00:00:00+01:00 | 6000 st |
Stiftpenna i aluminium med 0,7 mm stift.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,20 | 12,60 | 12,40 | 11,60 | 11,20 | 10,80 | 10,20 | 9,60 | 9,40 |
Saknar produkten märkningsalternativ men du vill ha den märkt, vänligen kontakta oss. Logotyp eller bild som du vill märka din produkt med bifogar du i det sista steget i din förfrågan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |